Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jsou přátelští, hraví a hlavně pořádně trhlí. Pro kluky a holky jsou tady každý den.

Smíškové: Tahle blázivá banda vás nudit nebude!

Smíchov : Smíškové - únor

Vložit video na:

aktualizováno 12.02.2013, 11:49 | 11.02.2013, 11:48 | smichov.tv

Jsou přátelští, hraví a hlavně pořádně trhlí. Pro kluky a holky jsou tady každý den.

Velká medvědí dobrodružství v americkém Yellowstonu mohou smíškové prožívat s úžasným disneyovským animákem Méďa Béďa. O tom, že o legraci není v národním parku nouze, se mohou přesvědčit každý den v 18.20.

Méďa Béda - 2


Superpes Krypto, který jako štěně patřil Supermanovi, má nového pána - malého chlapce jménem Kevin Whitney. Jaká dobrodružství spolu zažívají? To můžete sledovat každý den hned po medvědech z Yellowstonu.

Superpes Krypto ze stejnojmenného seriálu


Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. Kocour Sylvester se stále neúspěšně snaží ukořistit malého žlutého kanárka Tweetyho. Pokaždé, když se mu to téměř podaří, stane se něco nečekaného... Seriál Sylvester a Tweety sledujte každý den v 19.10!

Co nového Scooby-Doo? To už vám poví ztřeštěná partička dětí a jeden hafan strašpytel. Pokžadé vyrážejí na strašidelná místa aby přišli na kloub záhadě. Sledujte každý den v 19.35.

Scooby BMX Action


Pásmo legendárních animáků je pro smíšky připraveno každý podvečer na TV SMÍCHOV!
 

TV Nova Internet Explorer 8